Kelt

Uspěla by Popelka dneska? Je žena s menší nohou opravdu sexy?

Všichni asi známe pohádku o Popelce, kterou hledá princ podle střevíčku. Všechny ženy mají větší nohu a nemohou si střevíček obout. Je opravdu žena, dívka s menší nohou hezčí, přitažlivější než ta s větší nohou? Máte s tím někdo zkušenost? Díky.

Odpovědi
anonym

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/201484-cinanka-s-miniaturnimi-chodidly-musi-nosit-obuv-od-sevce-suvenyru.html
Doplňuji:
sexy Judas
http://hradec­.idnes.cz/bez­domovec-ludvik-dolezal-muz-z-popela-d90-/hradec-zpravy.aspx?c=A140430­_125705_hradec-zpravy_kvi

bolak

Záleží na tom co s ní všechno umí..

marci1

Je to možná otázka spíše pro muže, ale pro mě je jistě menší ženská noha přitažlivější. Ženy ale stále rostou, jsou vyšší a tudíž nosí i větší střevíčky. Vysoká žena asi nebude mít malinkou nožku. 🙂

Džanička

Otázka převážně pro muže.. :D Podle mě záleží na národnosti.. Třeba v Japonsku si Gejši schválně ničí nohy aby mohly cupitat v těch titěrných botičkách, a dělají to proto aby se líbili mužům, protože u nich je čím menší nožka menší tím je to lepší.. U nás by člověk řekl FUJ co je to za zkřivenou nohu a spíš by se za to člověk styděl.. Zde platí „jiný kraj, jiný mrav“

bolak

Čeněk Modrý: dobrá babča, já jsem si říkal čím to je že je tak sexy, a vona si stahuje chodidla..