Uspěje odsouzený Kajínek se žádosti a dostane milost ?!

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=79­9505#utm_source=cen­trumHP&utm_me­dium=dynamicle­adbox&utm_cam­paign=B&utm_ter­m=position-17

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
redy

ne

Přála bych mu novej proces
ale šance má minimální, si myslím

Další odpovědi
Reezo

ne

Neuspěje, protože kdyby ho pustili, tak by se zase mohlo provalit spoustu věcí a byl by z toho zase národní poprask… Navíc jsou tu média, které z něj mohou udělat kdykoliv monstrum a vštěpit strach lidem. No a lidi ze strachu ho někam uklidí. Jestli je skutečně nevinej, tak by měl dostat šanci očistit se.

beri49

ne

Doplňuji:
Dokud nevymřou osoby činné v trestním řízení, které v tom jedou společně s Kájinkem, tak NE

Beer4Real

ano

Určitě jo, ale ne na tomto světě.

deny555

ne

Doplňuji:
Bojí se i obnovit proces, natož ho pustit.Myslím,že se ho bojí,ale ne jako vraha.