jackplay

Usnuli jste v metru?

Stalo se Vám někdy, že jste usnuli v metru a zavezlo vás to až do obratiště (depa). Jak to tam vypadá? Co jste dělali?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jpau

Ne

Doplňuji:
Usnul jsem zatím jen v autobusu a tramvaji, v obou případech opakovaně 😁

Další odpovědi
Drap

Ne

Ve vlaku a autobuse několikrát. V metru nikdy

anonym

Ne

Tam se snad ani usnout nedá. V jiných dopravních prostředcích ano, dokonce i na korbě V3S (na vojně).

Pepa25

Ano

Ano, ale vždy jen na okamžik. Pokud sedíš a jsi unavený, tak to není problém 🙂
Do depa tě neodvezou, dozorce na konečné soupravu kontroluje a zbylé vyhazuje. Na obratiště teoreticky dojet můžeš. Je tam dlouhá rampa podél soupravy, podél které strojvůdce přejde na druhý konec (nebo v soupravě může být druhá tzv. obratová četa, pokud je potřeba udělat rychlý obrat). Jednou jsem viděl, jak z obratu přijela souprava s nějakým člověkem, který asi zapomněl vystoupit, a ten se tvářil poněkud vyděšeně – ale nic se mu nestalo a nedobrovolně byl zavřený jen minutku či dvě … 🙂

anonym

Ne

Jsem z vesnice, takže do Prahy se dostanu minimálně (teda v posledních 20ti letech jen 2×).
Ale v autobuse jsem už usnul několikrát.V lepším případě jsem přejel o 2 – 3 zastávky a vracel se stopem, v tom horším jsem dojel až na konečnou autobusu v jiném městě a musel jsem 3 hodiny čekat na zpáteční spoj.

jáára

Ne

Emefej

Ne

V metru ne, ve vlaku mnohokrát.

Nuk nuk

Ano

Doplňuji:
ale bylo to takové to podřimování. Rozhodně to nebylo příčinou neplánované návštěvy obratiště.
Nicméně i tam jsem se jednou projela, krátce před nějakou zkouškou. Tak vehementně jsem se učila :D, až jsem se probrala na obratišti. Bylo to o víkendu, takže hrozilo, že si tam i pár minutek pobudu, nicméně, zrovna ta souprava jela hned zpátky, takže než jsem se stihla leknout, jela jsem zpátky :D

Houslovyklic

Ne

Doplňuji:
„Ne“ není přesná odpověď, protože „ne, nikdy jsem v metru neusnula“ a „ano, zajela jsem omylem do depa“.:-)
Byla jsem na některé konečné (na které jsem ani nikdy předtím nebyla) a omylem jsem nastoupila do nesprávné soupravy. Že byla úplně prázdná mi asi nepřišlo divné… Když jsem viděla, kam jsem se dostala, docela jsem se vyděsila (chápete, mohlo mi být třeba tak 10…), ale to už šel kolem venkem řidič a gestikuloval na mě, že hned jede zpátky. Takže jsem tam pobyla tak tři minuty a jak to v depu vypadá si nepamatuju, asi jsem to v tu chvíli moc nevnímala…:-) Ty lidi, co nastupovali, se asi docela divili, co tam ta malá holka dělá…;-)

lota

Ano

Ano, ale nikdy jsem spící až do depa nedojela.:-)