Avatar uživatele
Boy 13

Usnul jsem okem na pásku. Co teď?

Byl jsem tak unavený, že jsem si zapomněl dát z postele pryč pásek a usnul jsem pravym okem na tom kovovym, co teď? Mohlo mi to udělat jizvu nebo škrábance? Mám strach, díky.

Zajímavá 0 před 1012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nechápu, že máte pásek na polštáři. Přece poznáte, zda vám přezka ublížila, zda máte problémy s viděním atd. Pokud ne, tak je zbytečné řešit.

Ale že by se vám v oku udělala jizva či škrábanec, Pokud to není nic horšího, je zbytečné to řešite. Co na to říkají vaši rodiče? Nebo to s nimi neprobíráte?

Nedovedete sio představit, , kolik jsem měla jizev, ale většina z nich zmizela. To jsem neřešila, zda mě poškrábalo zrnko písku, nebo třeba trny od růže.

Příliš se zaobíráte maličkostmi, které se stávají běžně. Jak budete reagovat, až se vám opravdu stane něco vážného?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Asi takhle – "to kovový"na opasku se nazývá PŘEZKA (lze použít i termín opasková spona), to zaprvé. Zadruhé – pokud nemáš bebí již teď, tak se nemusíš bát, že by přišlo později. Stačí? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Nic se nestane. (; Ber to z tý lepší stránky. Tak ses alespoň mohl svobodně vrtět, když tě těmi fixačními pásy zapomněli přikurtovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Myslím, že konkrétně tobě to jizvu udělat může.
Možná i jizev a škrábanců několik.
Příště nechoď spát tolik unavený a spi s okem na polštáři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zase už jsi z něčeho podělanej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Mohl bys mít nějaký otlak na kůži, který by měl časem zmizet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek