Boy 13

Usnul jsem okem na pásku. Co teď?

Byl jsem tak unavený, že jsem si zapomněl dát z postele pryč pásek a usnul jsem pravym okem na tom kovovym, co teď? Mohlo mi to udělat jizvu nebo škrábance? Mám strach, díky.

Nejlepší odpověď
annas

Nechápu, že máte pásek na polštáři. Přece poznáte, zda vám přezka ublížila, zda máte problémy s viděním atd. Pokud ne, tak je zbytečné řešit.

Ale že by se vám v oku udělala jizva či škrábanec, Pokud to není nic horšího, je zbytečné to řešite. Co na to říkají vaši rodiče? Nebo to s nimi neprobíráte?

Nedovedete sio představit, , kolik jsem měla jizev, ale většina z nich zmizela. To jsem neřešila, zda mě poškrábalo zrnko písku, nebo třeba trny od růže.

Příliš se zaobíráte maličkostmi, které se stávají běžně. Jak budete reagovat, až se vám opravdu stane něco vážného?

Další odpovědi
aliendrone

Asi takhle – "to kovový"na opasku se nazývá PŘEZKA (lze použít i termín opasková spona), to zaprvé. Zadruhé – pokud nemáš bebí již teď, tak se nemusíš bát, že by přišlo později. Stačí? ;) :D :D

zjentek

Nic se nestane. (; Ber to z tý lepší stránky. Tak ses alespoň mohl svobodně vrtět, když tě těmi fixačními pásy zapomněli přikurtovat.

nyjono

Myslím, že konkrétně tobě to jizvu udělat může.
Možná i jizev a škrábanců několik.
Příště nechoď spát tolik unavený a spi s okem na polštáři.

elkon

Zase už jsi z něčeho podělanej.

Justin1

Mohl bys mít nějaký otlak na kůži, který by měl časem zmizet.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.