usmrceni z nedbalosti 143/4 promlceci doba?

Dobry den. Jsem obcan Holandska. 7let zpet mel sem autohehodu na Ukrajine pri kteri umrelo 2lidi.po 6letech ukrajinska policie vidala na me mezinarodni zatykac, pred 3mesicema(koncem ledna 2010)bil sem zatcen v Nemecku(26.01­.2010–16.04.2010), a chteli me predat na Ukrajinu. To se ne stalo. Nemecky soud rozhodl propustit me z vazby, a neumoznit predani na Ukrajinu z duvodu promlceni.Promlceci doba v Nemecku za neumslni tr.cin usmrceni z nedbalosti je 5let. jake promlceni je v cz

Odpovědi
GangstaHelper

Schodou okolností tady byl dotaz před pár dny.

V CZ je to 5 let.

http://odpove­di.cz/otazky/prom­lceci-doba-usmrceni-z-nedbalosti