ki-qi

Jak na usmíření s mamkou?

Dobrý den. Dneska sem rekla mamce neco co sem abi nechctela proste to ze me vylitlo . Mamku to hrozne mrzi a bemluvi semnou. Nejhorsi na tom he ze sem se s ni tyden nevidela a ona mi predelala pokoj. Kdyz v nem ted sedim tak si prijdu hrozne blbe . Ona se celej tyden snazila aby to u me vypadalo k svetu a ja ji nalonec behem 7 minut zlomim srdce. Pptrebuju poradit jak se sni usmirit. A to rychle. Mam ji toti moc rada a ona semnou ted nemluvi . :‚( :‘( predem dekuji za odpoved .
Doplňuji:
Uz sem se omlouvala a nepomohlo to.:-( :'(

Nejlepší odpověď
anonym

Netuším, o co šlo – ale omluv se znovu a řekni jí, že i máš ráda.
A nezapomeň poděkovat za pokoj a řekni jí, jak se ti líbí a co se ti na něm líbí nejvíc…
😉

Další odpovědi
Drap

Jít za ní a omluvit se. Čím dříve tím lépe

Agneta

Drap >>> spíš čím později, tím lépe :D