maruš

Když kolem stromků nově vysázeného lesa roste rychle tráva, je lepší ji jen ušlapat a tím zlomit, prý už pak neporoste?

Ušlapaná tráva kolem stromků.

Kolem stromků nově vysázeného lesa roste rychle tráva. Slyšel jste někdo, že je lepší ji jen ušlapat a tím zlomit, že pak již neroste? Prý je to stará metoda. My sekáme, ale není to nic platné.

Odpovědi
nyjono

Kdyby zlomená tráva nerostla, byly by bez trávníku i hřiště a louky, po kterých se běhá a chodí.

Mc Merkurion

… ušlapaná tráva neroste, ale jen v místech neustálého pohybu, jakmile pohyb ustane, tráva opět vyroste …