Kajdamajda

Uškodí zebřičkám sletivo pro kočky?

Dala jsem zebřičkám do klece sletivo pro kočky,,,jenže oni vždy přiletí na dno klece,přistanou na sletivu a jakoby ho jedly nebo ho drtí zobákem.
Neuškodí jim to???Jestli jim to třeba v břiše nenaboptná???
Doplňuji:
A jak jim uškodí?????????????

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Ano,uškodí

Doplňuji:
Viz moji odpověď:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-zebrickam-pri-tom-kdyz-sni-stelivo-pro-kocky

Další odpovědi
www

Ano,uškodí

Doplňuji:
Není to sletivo, ale stelivo a může obsahovat i látky, které nejsou rozhodně vhodné k potravě.
Více viz net, stelivo pro kočky.

briketka10

Ano,uškodí

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-zebrickam-pri-tom-kdyz-sni-stelivo-pro-kocky

badisko

Ano,uškodí

Proc tam mas stelivo pro kocky?.....Ony pravdepodobne vybiraj zrnicka co tam popadaly z krmitka …neuskodi otazka je proc ho tam mas ?…Nikdy jsem nic podobneho nedaval do kleci ci volier ..akurat se v tom drzi bordel ..do kleci a volier jsem daval papir ..koupis ho v zvirecich potrebach je potazeny jemnym piskem pri zobani si ptaci obrusuji zobak drapky a jedi drobne kaminky ktere jim napomahaji pri traveni …

mosoj

Ne,neuškodí

Neuškodí. Není to nic jiného než absorbční hlína tzv. bentonit.
Jedí ho i ti kteří drží redukční dietu aby si zaplácli žaludek, ovšem že ne ve formně kočičího steliva, ale jeho čistší formu. Jestli se nepletu tak ptáci nějaký ten písek ke trávení potřebují.

Braník

Ano,uškodí

Doplňuji:
neuškodí kočkám stelivo pro zebřičky!!

www

Tato steliva obsahují chemické látky pohlcující pachy ap.
Použij tedy pro svoje ptáčky jen to, co je primárně vyráběno pro ně!