Kyta

Uškodí psovi, když mu nebyly odstraněny na těle stehy po malém chirurgickém zásahu?

Uškodí psu,když mu nebyli na těle po chirurgickém ,malém zásahu odstraněny stehy??

Odpovědi
gecco

Pokud nejde o samovstřebávací šicí materiál, mohlo by ponechání stehů vést k jejich pozdějšímu zanícení a hnisání ran – je potřeba je vytáhnout…
😉
Pokud ti pes věří, klidně mu je (po třeba telefonické konzultaci s veterinářem) vytáhni sám/a – jinak za vetem zajdi.