Miroslavst

Usínají nejdřív malé žabky poté co jim žáby přečtou pohádku na dobrou noc a potom až dospělé žáby?

Odpovědi
Boooh

Tato otázka nepálí jen Tebe Miroslave, nad její odpovědí tápali už generace před námi, největši mozky naší generace a předpokládám že i mozky dalších generací. Věřím, že jednou se pravá odpověď odhalí a tím se změní koloběh celé civilizace.