p-e-t

USB ovladač?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat z ničeho nic a z nějakého neznámého důvodu to nejde :) Kdyz usb kabel s mobilem strcim do pocitace tak to udela jen nejaky divny zvuk a nic se nedeje zadna tabulka se neobjeví a ani v Počítači nic není. Je třeba stáhnout nějaký nový usb ovladač jestli ano prosím o odkaz ke stažení. Jestli ne tak prosím o radu.
Doplňuji:
Mám mobil SE G900

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud to dodeď fungovalo, zkus vypnout a zapnout počítač. Nebo obnovení systému do doby kdy to fungovalo. třeba jsi něco udělal a nejde to.

Další odpovědi
led

skúste sa pozrieť na stránke k mobilu. neviem, akú značku máte. Tam sa pozrite na ovládače – drivers.
aspoň pre druhých doplňte aspoň značku mobilu, aby vám vedeli poradiť