jeffík

USB Flashka s fotkami najednou hlásí,že není naformátovaná a nejde otevřít.Jak ji otevřu,jestli vůbec.Dík!

Nejlepší odpověď
quentos

ony občas zlobí. Zkuste ji vrazit do jiného portu, popřípadě vyndat a zandat znovu do téhož. Může to taky být jejími poškozenými kontakty.

Další odpovědi
anonym

Zkusit dát do jiného PC, možná budete mít štěstí. Jinak naformátovat: dát do pc – pravým vlastnosti na disk – naformátovat.. !!! formátováním přijdete o veškerá data na tom flash disku !!!

niemand

zkusit v jiném PC, v lepším případě v jiném operačním případě. W7 by měl být vstřícnější. hezký den

Bobby

neformátovat, použít r-studio na obnovu dat nebo dmde disc recovery