já12345

USB.file.000 se nezobrazuje. Poradíte?

Pracoval jsem v jednom pragramu a najednou se ukočil.Zkušel jsem ho znovu načíst z usb ale bylo prázdné.Dal jsem vlastnosti a zjistil jsem že data nezmizela,ale jenom se schovala.Když jsem to prohledával antivirem,prohledal pouze jednu složku a to file.000 .Výsledek analýzy byl pozitivní.Nevíte někdo co s tím?na tom flashdisku jsem měl půlroční práci :(

Odpovědi
arygnoc

v akom správcovi súborov sa neukazuje?
akú ma veľkosť?
ako boli (na čo) pozitívne a v akej analýze?

poučenie:
zálohovať, zálohovať, zálohovať.

;-Q

jáára

Práci na Flash disku a bez zálohy? třeba s tím něco svedeš, ale newim newim