L.Knize

USB DVB-T a Windows XP – jak to rozchodit?

Nevím, čím to je. Pořídil jsem USB DVB-T příjmač a ve stolním PC, kde jsou nainstalovány XP Profesional mi příjmač nevyhledá žádný TV signál. Jen tak ze zoufalství jsem to nainstaloval do mini notebooku, tam je XP Home Premium a v něm to vysílá. Jenže je tento notebook malý a nedá se na něm TV sledovat. Potřeboval bych poradit, kde je chyba a jak to rozchodit ve stolním PC. Díky.
Doplňuji:
Do obou počítačů je veden signál kabelem ze střešní antény.

Odpovědi
Michal Kole

Není stolní počítač v místě se slabým nebo žádným signálem ?