Hanz Blažek

USB 2.0 → USB 3.0 pomocí USB rozbočovače ?

Chci se zeptat zda-li když koupím USB Hub zapojím ho normálně do USB 2.0 a samice budou USB 3.0 vytvořím tak USB 3.0 nebo se to bude tvářit jako USB 2.0 ?
Díky za rady

Nejlepší odpověď
anonym

Z USB 2.0 nikdy neuděláte USB 3.0. Jde o to že 3.0 má větší průtok dat. Tzn. pokud do notebooku připojít hub USB 2.0 a do HUB USB 3.0 tak se bude tvářit jako USB 2.0.

Další odpovědi
Hykam

Je to tak, jak píše I564, jenom podotknu, že pokud máte v PC USB 3.0 a připojíte USB HUB podporující pouze USB 2.0, tak USB 3.0 degradujete na USB2.0