led

Usama bin Ladin mrtvy…

4 otázky:
Myslíte, že bezpečnosť „sveta“ je týmto vyriešená?
To naozaj terorizmus je závislý na živote jedného človeka?
Kto bude podľa vás nasledovať na zozname pod číslom 1.?
Teraz nastane v Ázii mier?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Teď právě mír nebude, jeho smrt ty – nechci říct ani co – pomstí. Být v Americe, tak mám teda fakt strach.

Další odpovědi
tom004

Na první,druhou a čtvrtou otázku odpovídám NE. A na třetí,američani někoho určitě vyberou. Na seznamu jich je dost.

Elk

1. Lidi se nepoučí – bezpečno nebude a nebylo nikdy
2.Teroristům nebude vadit, že není Ládin- je jich dost.
3. To nevím
4. Ani náhodou.
P.S. Je skutečne Bin Ládin mrtvý…? Zatím nejsou důkazy, jenom tvrzení lidí, kterým by se to možná hodilo, ale to už je spekulace.

sejtanka

Bezpečnost světa nebude vyřešená zřejmě nikdy,vždycky se najde nějaký „debil“,který bude páchat zlo v podobě atentátů a dalších nesmyslů.