Usadíme-li téměř celý stativ do vody z kraje jezera pro krásné statické fotky vodní hladiny, tak jej proud neshodí?

Tedy pokud se na něj dá fotoaparát zda-li to stativ ustojí či zahučí i s foťákem pod hladinu?
Jestli by se musel celou dobou ještě rukou jistit?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Když máš stabilní a pevný stativ a umíš to s ním, tak ho můžeš umístit i do horské bystřiny a nespadne.

Další odpovědi
dubraro

V jezeru nebývá proud…
Slušné stativy mívají na spodní straně hlavy háček, na který lze pověsit zátěž, třeba pytel kamení. Pak nespadne.
I tak bych ale raději použil vodotěsný foťák.