Avatar uživatele
Angi-Shy

Uš někdy nekoho tady napadlo aby se soustředily na otázku a serijozně odpovídali na místo vtípkú a grammarnazi prudů?

ošekávám ůmyslné reakce které jsem popsala víše lol

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3221 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
setapouch

A nebylo by lepsi resit pricinu nez nasledek? Je skutecne tak neprekonatelny problem zamyslet se, jestli jsem napsal otazku/odpoved spravne? Jestli je pochopitelna nejen pro mne, ale i pro druhe?

Jestlize nekomu jeho vlastni problem nestoji za to, aby si dotaz na nej zkontroloval, proc mi ma stat za to, abych na nej seriozne odpovedel?

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos, iceT Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Ono se tady seriózně neodpovídá?
Zeptat se a schválně to napsat takhle šeredně…jako promiň,ale pokud si po sobě někdo neumí přečíst,to co napsal,tak je to smutné a není se co divit,že na chyby bude upozorněn,třeba i formou prudy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A tak určitě, dost je těch, kteří se fakt soustředí hlavně na gramatiku, než samotnou otázku a místo toho, aby odpovídali k věci, jsou hrubí na tazatele, peskují ho za hrubky a kdyby se jich v ten moment někdo zeptal, cože se to dotazovali, neví, ale je obodovanej od stejných rejpalů, pánč je to asi velká legrace a votode
Doplňuji:
Ať si každej píše, jak chce, jen když je toho fakt na jeden dotaz moc, neudržím se a vyšklebuju se 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Všechno je o přístupu – tazatele i odpovídajícího. Obecně se tady nepodporují DÚ, což plně podporuju, ale občas projde otázka typu http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-prelozit-tyto-vety Pokud napíšes, že jde o řešení překladatelského špeku, otázka je IMHO naprosto O.K. a určitě se tu nad tím pár lidí zamyslí (např. já fakt přemýšlel, jak nazvat vtip, který působí jak živočišné uhlí, ale nic mě nenapadlo 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek