Úroveň webu klesá,co vy na to?????????

taky si myslíte,že zde už nejsou otázky,které lidé potřebují zodpovědět,ale používají tyto stránky na hraní či jakousi podivnou zábavu s ještě podivnějšíma otázkama?

Nejlepší odpověď
deny555

Někdy mě to taky tak připadá…

Další odpovědi
anonym

Trochu to tak vypadá.A je i menší účast.
Určitě je o poznání méně otázek.

Q

Nevím, ale položím-li otázku, na kterou bych potřebovala odpověď, dostane se mi sice odpovědi, ale je typu, tak jdi za odborníky, nebo typu nevím či dokonce výsměchu. Otázky lidí, kteří mají vysoké skóre hodnocení jsou většinou jen chytáky… Takže zajímavé jsou od anonymů nebo od lidí, co nejsou mezi těmi nejaktivnějšími 🙂

Miroslavst

Abych pravdu řekl, včera jsem chtěl položit otázku typu: spíte tady nebo jste vyčerpali body na odpovědi. Zdálo se mi, že tu nikdo nebyl, protože otázek bylo málo a odpovědí ještě méně.

standa

…a nepatří i tato otázka do kategorie ´podivných´ ? 🙂

afro.minerva

Podle toho, co považujete za úroveň. Bylo to tady i horší, když si vzpomenu na jednu nejmenovanou psychopatku a onoho de.ílka, který asi někde zapoměl ty svoje trenky.

Miisa

občas jo ale myslím že i přes to jsou tu většinou užitečné otázky