Určitě víte,hlavně řidiči,že v určitých místech je vysoká koncentrace divoké zvěře…

… a proto myslivci začali používat takzvané chemické ohradníky.Myslíte si,že tyto ohradníky splňují svoji funkci ?

Nejlepší odpověď
aramah

Naštěstí nelze odnést :
(Ano splní)

Další odpovědi
Drap

Podle mých zkušeností fungují poměrně spolehlivě

mosoj

Jo ale ono to funguje i na kočky, psy, kuny apod. Takže určitě to již má mnoho lidí doma.

Přesto většina řidičů jezdí, jako by jim do dráhy nemohlo nic vstoupit, protože mají přednost. Zvěř ale do autoškoly nechodí ani nečučí do bedny jako homosapiens.

roxy52

Bylo by super,kdyby to pomáhalo,ale bohužel,co není přikovaný,tak to rychle změní majitele.

jmhad

Ano,pokud si je domkáři a zahrádkáři neodnesou na svůj pozemek.Volně řečeno – je v tom vůně lidského lejna a ta nevoní nejen člověku.