určete délku kružnice se středem S,když víte,že bod A na ní leží a je-li A= –1,–1 ,S=2,3

Nejlepší odpověď
Drap

Je úctyhodné, že jsi si vzpoměl /vzpoměla/ na školu i o prázdninách, ale co takhle nalistovat něco v učebnici. Domácí úkoly zde neřešíme.

Další odpovědi
Michal Kole

Na délku kružnice je vzorec pi*d nebo pi* 2* r

důležité je jaké je měřítko souřadného systému zda milimetr nebo centimetr

WeeBear

Děkuju za připomenutí, že bych se měla jít učit. Ať nedopadnu tak, že si nebudu vědět rady ani se SVÝM domácím úkolem. 😉

KdoSiOdJinud

Z hlavy bych tipnul, že vzdálenost SA bude 5 a zbytek už podle vzorečku pro obvod kruhu :)

Jednotky nepotřebuješ, proč – nejsou zadané, nebudou ve výsledku :)