3nero3!

určení péče o dítě

Potřebuju poradit. Zˇiji s přítelem, se kterým mám dvě děti. Avšak tento vztah dlouhodobě nefunguje a já chci od něj odejít. Vydírá mne, že mi vezme děti, přestože od něj nedostávám žádné peníze, neplatí mi vůbec nic, je už dlouho nezamněstnaný, nemá žádný příjem. Celou domácnost táhnu ze svého platu a ještě živím i jeho. Chci požádat soud o svěření dcer do péče, abych mohla od něj odejít, ale nevím jak to mám udělat. Poradí mi někdo? Moc díky.

Odpovědi
panenka

měla by jsi se obrátit s timto problémem na advokáta ten by vám v tomhle měl pomoci.i s napsáním žádosti a s eškerými dalšími věci co potřebuješ u soudy míti