Ducher

Po půlročním vyřazení mám jít na ÚP. Chtějí potvrzení, jež už nemám. Můžu místo toho přinést přiznání inv. důchodu?

Pobiram inv d. a ted mam jit na urad prace po 6 mesicich vyrazeni. Oni pry chcou lekarske potvrzeni, ktere uz nemam muzu jim prinest priznany inv. duchod, aby vedeli, ze mam snizenou prac. schopnost? A tim dostaval podpory z uradu? Cetl jsem na netu a 3. Stupen invalidni d. Nemuze byt registrovan na up. Tak nic mej se.

Nejlepší odpověď
briketka10

Samozřejmě, že můžeš.
Také jsem to tak udělala.
Ovšem přinesla jsem LP
ze sociálky, kde bylo vše
napsáno.

Další odpovědi
Drap

Jít tam můžeš. Pokud však budou vyžadovat lékařské potvrzení, budeš ho muset přinést.

ReHu

Proč si ho od lékaře nevyžádáš?
Kdybys šel raději něco dělat.

ivzez

Nevím, jestli Vám potvrzení o přiznání ID uznají,
není to lékařské potvrzení.

Ale zkuste to. V nejhorším Vás vyšlou
na prohlídku k lékaři, kterého Vám sami určí.