eva

úřad práce

Kamarád se má hlásit příští úterý na úřadu práce, ale v pátek odjíždí 300 km daleko na svatbu příbuzné a chtěl by se zdržet aspoň pár dní, když už jede takovou dálku. Je možné jít na ÚP dřív a omluvit se, že v daný termín nebude doma ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud má na Úřadě práce dobrou pověst, že skutečně pracovat chce, tak by neměl být problém.

Pokud už byl v minulosti vyškrtnut z evidnce, že nespolupracoval tak by problém mohl mastat.