Kopta

Upřesněte někdo prosím slova „svobodná země“.

Nejlepší odpověď
anonym

Země kde se neválčí,je tam svoboda slova,cestování a podnikání,není v područí jiné země.Občané si mohou sami zvolit svoje zákonné zástupce moci…:D

Další odpovědi
pusinka50

No je to něco, co tady nenajdeš, jeď do Afriky nebo Jižní Ameriky, tam ještě kousek sovobodné země zůstal…kam nedosáhne politika ani ekonomika té země

anonym

opak totalitní země nebo země, kde ma moc ozbrojena mafie jako treba v Somalsku, kde neni vubec zadna vlada

hanulka11

já bych řekla země, kde se neválčí

led

Jediná oficiálne slobodná zem je južný kontinent Antarktída. Nepatrí žiadnej vláde.