Upřesnění informací – mohu teď v září prosvětlit koruny meruňky?

Jedna z meruňek je již starší – je to velký košatý strom,kde roste jedna větev přes druhou,i hustě dovnitř koruny,některé větve se i překrývají a dřou o sebe (jsou i mírně poškozeny).I na mladším stromu jsou takovéto větve.Je možné tyto větve odstranit ještě teď a celé? Moc díky za odpovědi,jsem laik.Viki

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud se jedná o větve cca 4–5 cm v průměru, tak je klidně uřízněte, pokud jsou silnější, nechal bych to na příští rok