setapouch

Upřednostnit u powerbanky kapacitu nebo Li-Pol?

Rozhoduju se, jakou zvolit powerbanku – jestli Li-Ion 7800 mAh nebo Li-Pol 6800 mAh. Co byste volili vy?

A ano, jsou i s vyšší kapacitou, ale tato bude jen záložní k současné, takže jiné odpovědi jsou irelevantní :)

Nejlepší odpověď
gecco

Li-Ion 7800 mAh

Z hlediska uživatele není valného rozdílu mezi Li-Ion a LiPol – snad jedině při nízkých teplotách je LiPol lepší.
Já bych bral vyšší kapacitu.
😉

Další odpovědi
Lamalam

Jiná odpověď (prosím, rozepište)

Klidně bych se rozepsala, ale jiné odpovědi už předem označuješ za irelevantní, takže se raději nerozepíšu.