jakho

Úprava vousů

Mám vousy a chtěl bych si je nějak upravit, ale nevim jestli jako knír bradku nebo tak, aby to dobře vypadalo
Existují na internetu nějaké vzory vousů? Já žádné nemohu najít

Nejlepší odpověď
Royal Blood

Zdravím,
nevím jestli to pomůže ale je zde jeden odkaz…bohužel v málem rozlišení. Jinak bych doporučil konzultaci s kadeřnicí, která by měla určit tvar a délku a úpravu vašich vousů aj..
Zde je slíbený odkaz snad jsem aspoň trochu poradil.
http://www.mo­da.cz/Kategori­e/Vlasy_a_uce­sy/20081006_Vou­sy_Knirky_Brad­ky_Takto_Je_Jes­te_Neznate.html