Shaun

Úprava videa

Poraďte mi prosím nějaký dobrý program na úpravu videa. Nejlépe z vlastní zkušenosti ;)

Odpovědi
Bedy

Pro jednoduché úpravy určitě je výborná volba Windows Movie Maker (součástí Windows XP), do WIndows Vista/7/8 lze doinstalovat novější Windows Live Movie Maker, který je součástí balíku Windows Live Essentials. při instalaci odmítněte instalaci Bing Baru (Windows Live Toolbaru) – http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-live/essentials-home

Já osobně používám Avidemux a určitě za zmínku sotjí Virtualdub.

Všechny tři jsou zdarma.

Bugatka007

Windows Movie maker? My v něm děláme ve škole,tak si myslím,že je dobrý a jednoduchý :)

Poklička

Sony vegas pro a Adobe premiere pro .