chucky

Uprava obrazku

Chtela bych vas pozadat o radu, jak si mam stare italske obrazky stazene z netu upravit, abych je mela ve klasicke velikosti na fotku.

Nejlepší odpověď
beer

Tady jsou, hned ten první XnView je doost dobrej, vybírej free.
Ty stažené fotky nesmí být ale malinké, zvětšovat fotky dost dobře nejdou.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=uprava+obraz­k%F9

Další odpovědi
Balu103

Zalezi od rozmeru stiahnuteho obrazka, a aky format fotografie chces. Zvacsovat obrazok je mozne iba do urcitej hranice, potom uz neobsahuje dostatok obrazovej informacie, nekonecne zvacsovanie dokaze iba CSI (najlepsie scifi).

mosoj

Udělat ořez v poměru 2:3 ( na formát 10×15). Ořez uděláte v jakémkoliv grafickém editoru. Myslím že to jde i v malování , které je součástí OS.