Lenča59

Úprava na seznamu.cz

CHtěla bych si na emailu na Seznamu.cz změnit svůj datum narození ale nemlžu to najít. Klikám na Nastavení>osobní údaje ale zobrazuje se mi tam pouze Jméno, portrét, podpis a změna hesla..nevíte kde si mlžu věk změnit?? Dík

Odpovědi
Matthew

Pokud máte už nový email od seznamu postupujte následovně :) Nastavení (vpravo nahoře) → Hned v první nabídce Osobní údaje sjeďte až dolů → klikněte na Změnu hesla (změnit v nastavení Seznam účtu ) → mělo by vám vyskočit nové okno → tam dejte znova ale tenktokrát vlevo na Změnit osobní údaje, a tam už to najdete.

PS: nevím proč to jde tak složitě, možná poradí ještě někdo s kratší instruktáží ;)