Úprava fotografie

Jde vložit tento gif do fotografie? a jak? http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2024nadap092007691­880232.gif

Nejlepší odpověď
Sůwa

Do již hotové fotky to vložit nejde, ale můžeš postupně vkládat jednotlivé fáze gifu a pak spustit animaci jako celek.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Fotografie (tedy formát *.jpg nebo jiný) bývají rastrová statická grafika, gif je sekvence obrázků – tzn. když je zkombinuješ, vytvoříš buď velký nekvalitní gif co se bude hýbat nebo klasickou fotku se statickým malým gifem co se hýbat nebude