leonessa

úprava fotek

Nemáte někdo oblíbený program na úpravu fotek? Našla jsem sice na netu spoustu programů, ale chtěla bych ten, kde bych mohla kompletně fotky upravovat, tzn. dát do pozadí písničku, na fotku rámeček, popis popřípadě,..)Dí­ky moc

Nejlepší odpověď
kropitko

podobné otázky tu už padly několikrát

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-by-se-dal-stahnout-program-na-upravu-fotek

Další odpovědi
panenka

já používám na úpravu fotek ZONER PHOTO STUDIO.

Tata

Zkuste program Picaso z balíčku Googlu

1popelka1

Gimp, a je zdarma.
Stejná otázka tady na odpovedi.cz už padla, stačí dohledat ;)

Krysoft

Určitě bude stát za zkoušku Paint.NET je zdarma, velmi jednoduchý a jednoduše s nim lze docílit zajímavých efektů…