arygnoc

Upozorňujeme občany, že u drobných částek ve výši 30 korun za ošetření u lékaře či 120 korun za pobyt v nemocnici …

Upozorňujeme občany, že u drobných částek ve výši 30 korun za ošetření u lékaře či 120 korun za pobyt v nemocnici se v konečném součtu u této pohledávky celková vymáhaná částka pohybuje kolem 17 tisíc korun.

je tohleto normální?
proč potom přes 30 let platím zdravotní pojištění?
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/238843-pokud-nezaplatite-lekari-30-korun-muze-si-na-vas-doslapnout-exekutor.html

více v diskusi

Nejlepší odpověď
HOMER

Rozhodně to normální není.A vůbec nechápu na co teda máme tu ústavu,když je asi neplatná nebo co(!!!).Jestli je tam deficit,tak ať se zvýší platba na zdr. pojištění (přestože 6,5%zaměstnanec a 25%zaměstnavatel tedy celkem 31,5% z vaší hrubé mzdy mi připadá dost nato,aby zbylo i na důchodce,ale jestli ne,tak ať to zvýší a nedělají v tom takový bordel.Je to opravdu zralé na nějaký silnější protest.Bohužel lidi si to většinou ani neuvědomují,změny totiž přicházejí pomalu a po malých krůčcích,ale jednou,když nikdo nezakročí,nás pravděpodobně brzo zotročí(jestli už nejsme).Tak to je a kdo to nevidí je slepý.