sdesigner

Upozornenie na vybytie baterky v NB

Zdravim ludia. Mam maly problem z bateriou v Notebooku. Posledny mesiac mi notebook nehlasi ze ostava len 10 a 5 percent do vybitia baterky. Notebook sa proste zrazu sam vypne…natvrdo. Viete si predstavit ze to dost vadi. Netusim kde sa stala chyba… ikonka na baterku sa mi zobrazuje…vsetko je pozapinane ale to upozronenie nikde. Neviete co s tym?

Odpovědi
klob1

Zajdi do počítačů ať ti ji přeměří,na baterie je přístroj,který ji zatíží a ukáže jestli je v pořádku nebo ne.Jinak elektrikáři to také většinou mají.
Nebo jsou nějaké programy nebo i některé notebooky mají formát baterie,pak se většinou kapacita oživí.
Spíš bych zkusil novou baterii.

Bobík147

Baterie časem odchází. Už po dvou letech může být problém jet pouze na baterii bez připojení do sítě. Pokud notebook využíváte více méně pouze na baterii, tak to chce pravidelně baterii měnit.