Katrous

Upíří deníky kniha

Newíte jak se jmenuje kniha kdy se elena probudí jako upír?děkuji
Doplňuji:
jo tak si to zkuste najít v googlu uvidíme pak jaký budete hrdina :)

Nejlepší odpověď
emm.kate

je to třetí knížka původní serie – The Fury – Zášť

MartinR

protože už nemůžu doplnit odpověď – je zamčeno, tak zde:
no tak našel bych si blok fanoušků a zeptal se tam
jinak jsem přes gůgla našel „upíří deníky elena probuzení kniha“ asi by to šlo i líp, ale tohle mne nezajímá a nevím souvislosti, takže jen nástřelem …
http://stmivani-evis.blog.cz/ru­brika/upiri-deniky-obsah-knih
:)

MartinR

PS: myslím, že pokud ses ptala na to probuzení, pak to není až Zášť, ale ta kniha před tím – konec
v zášti už je upír, alespoň co jsem si přečetl těch pár ukázek :)