Galaxy

Jak lze upgradovat notebook Acer TravelMate 7740G (vlastnosti níže)?

Zdravím,
chtěl bych udělat upgrade notebooku Acer TravelMate 7740G. Tzn. výměna procesoru (CPU) a grafické karty. Je to možné? Popřípadě za jaké komponenty lze vyměnit?

Nynější komponenty:
CPU – Intel Core i3–370M (2,4GHz, 3MB L3 cache)
Grafická karta – ATI Mobility Radeon HD 5470

Uvítal bych:
CPU – i7 (například i7–8750H), či lepší i5 (např. i5–8300H)
Grafická karta – NVIDIA GeForce GTX1050 Ti nebo GTX 1060

Díky za odpovědi

Odpovědi
Arne1

Obávám se, že nelze. Notebooky nebývají konstruované jako stavebnice a většina důležitých součástí je tam napevno připájená. Větinou můžeš akorát vyměnit (přidat) paměti a vyměnit disk. I základní desky bývají speciální a neseženeš jinou která by ti padla místo ní.