Ver17109

Únor právě skončil a já to ještě nedostala. Vadí to?

Minulý měsíc jsem menstruovala 28.1. Dnes únor končí. Vadí, pokud to dostanu začátkem března?

Nejlepší odpověď
mosoj

Mně to nevadí.

Další odpovědi
marci1

Už ses jednou ptala a odpověděli jsme ti. 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-normalni-kdyz-se-mi-menstruace-o-sest-dni-zpozduje

ivzez

Na tvou otázku jsem už odpověděla: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-normalni-kdyz-se-mi-menstruace-o-sest-dni-zpozduje

Pokud máš pochybnosti, jestli je u tebe všechno v pořádku, musíš je řešit
s lékařkou. Přes internet nikdo s určitostí nezjistí, jestli je něco v nepořádku.

PS:
Už sis o tom promluvila s maminkou nebo některou jinou ženou ze své
rodiny? Ani ony sice nic neurčí, ale rozhovor s nimi by tě mohl uklidnit.

A neměla bys sem každý měsíc vkládat otázku
na stejné téma. Opakováním porušuješ pravidla.

TiaMa

Neboj, děloha nemá měsíční trhací kalendář, je jí celkem jedno, zda je poslední den starého nebo první den nového měsíce.