majdule

Univerzální heslo mobilu? Mobil požaduje při zapnutí heslo, které tam nikdo předtím nenastavoval.

Je nějaké univerzální nebo má každý mobil jiné, jako je např.PIN?

Nejlepší odpověď
anonym

to heslo, které mobil požaduje je pravděpodobně právě ten PIN vaší sim karty … zkuste 1234

Další odpovědi
elektrikář

Bývá nastaveno z výroby nevím zda v telefonu nebo na kartě 1234 které si sám zmněníte.

RomanP

Pokud vložíte novou SIM kartu do mobilu tak to po vás bude chtít PIN . Ten se dá v telefonu potom vypnout. Telefon by heslo sám od sebe chtít neměl.