Miroslavst

Umýváte okna?

Jakým způsobem umýváte okna?
Umývali byste je také takto nebo máte strach z výšek?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/212843-odvazlivec-myje-okna-ve-stometrovych-vyskach-bez-jisteni.html
Co na tom je? Vždyť se drží :D

Nejlepší odpověď
aramah

Kdepak ani náhodou,dnes se musím poutat i metr nad zemí..

Další odpovědi
panenka

Okna umývám čtyřikrát do roka pokud bych byla dobře jištěna tak bych to zkusila jinak budu raději umývat jenom ty moje.

anonym

To je dost slušný. Co vítr?
Kdysi jsem se živil natíráním oken.Křídla se odnesou,rámy poměrně těžko. V 10. patře také člověk musel ven,jde o zvyk.
Upoutat se? Za co? Mít helmu? Komické.
Jediný,komu bylo všechno jasné,byl bezp. technik.Ten ovšem nemusel nic natírat.

lerak14

raději hlásím závratě