Avatar uživatele
anonym

Umyl sem sluchátka, co mám dělat?

musel sem umýt celé sluchátka a teď jedno jde minimálně a druhé dobře, ale chrastí v něm voda. Postačí je nechat zítra na slunku, aby vyschli, nebo se mám pokusit je rozdělávat? (nemají šroubky, nic)
Doplňuji:
ok, děkuji vám, zkusím ten fén a lednici.

iv-rozesmálo by vás ještě víc, kdybych vám řekl, že mi na ně v kapsy vytekl rum z rumových pralinek a musel sem to jít všechno umývat do potoka? .)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004, anonym před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Kdyby šlo o destilovanou vodu a čistá sluchátka, tak by se nic nemuselo stát. Jestli ale voda čistá nebyla a sluchátka byla také používáním znečistěná, s velkou pravděpodobností se nečistoty dostanou do mezery mezi cívkou a magnetem a sluchátka budou produkovat zkreslený zvuk. Lepší než na slunci by bylo hehydratovat je v lednici nebo v sáčku se Silikagelem.
Doplňuji:
Ta cukrová voda není ani tak důvod ke smíchu, jako k nákupu nových sluchátek. Možná, že by se daly zachránit vypráním v destilce a do vyschnutí je nechat hrát, aby se kmitačka neslepila s magnetem. Dokonale se to vyprát nepovede.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Když už bych udělal takovou „věc“,zkusil bych raději fén.
Doplňuji:
Tak to by mne ještě zajímalo,kde se dají koupit pralinky,plněné rumem. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Na slunku elektroniku samozrejme nenechavejte. Nerozdelaval bych je, protoze je pak nedate dohromady. Jednoduse je zkuste nechat vyschnout anebo pouzijte fen. A doufejte. A nikdy uz neumyvejte sluchatka, maximalne vlhkou hadrou. Pouceni pro priste.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Diky za rozveseleni .. vy jste je asi i sampunkoval a sprchoval , ze ? 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

hlada-už jdou bezvadně, snad lépe než předtím, děkuji vám mockrát všem.

tom-zde máte obrázek těch pralinek od orionu
http://www.po­traviny.co.uk/ca­talog/images/o­rion_pralinky­Rumove.jpg

před 4616 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika