Iw@

Co dělat když mi umřel osmak?

V sobotu jsem si koupila 2 osmaky degu v jednom plzeňském zverimexu. Snoopy byl už od začátku takový že chtěl ke mě se mazliT oproti Čipovy byl menší a méně aktivní. Zatímco Čiko k nám vůbec nechtěl tak byl hodně na Snoopyho vázány a chtěl pořád za ním a tak se během 2dnů takto ochocily ví, že to je špatně ale… včera večer jsem pozorovala na Snoopym že je jako nafoukly a má mokré jakoby hovinka.zdál se mi divný ale dala jsem kluky do klece a šli jsme spát. Ráno v 9 jsem našla Snoopyho mrtvého.Čiko dostane za ±14 dni kamarádku. Jak mám teď postupovat dál? Vůbec nevím je mj ho líto hrozně bych mu hned teď Dala nového kamaráda ale.. poradte prosím :( dekuji

Odpovědi
LeVovič

zde bych měl jednu radu – okamžitě zajdi se svým mazlíčkem k lékaři, protože Snoopy byl očividně nemocný a nevíš, zda tu nemoc nemá i Čip
a co se týče přímo tvé otázky…opravdu nevím, jak ti pomoci…jedině se se svým mazlíčkem hodně mazlit a on postupem času zapomene na svého kamaráda a bude milovat tebe :)

setapouch

Je nebezpecne mazlit se s tebou… Proc si kupujes zvire, kdyz te ani nenapadne veterina? Je mi lito kazdeho zvirete, ktere se ti dostane do sparu.