autacek

Umožňují anticovidová opatření napříč světem točit v dnešních dnech porno? Nehrozí tak případná další nerovnováha trhu?

Umožňují anticovidová opatření napříč světem, točit v dnešních dnech porno? Nehrozí tak případná další nerovnováha trhu?

Odpovědi
Dochy

Já myslím, že ne. Zkrátka se teď bude točit víc péček v atombordelu…

Gus_Fring

Pornografie se natáčí. Stačí se podívat na některé nejmenované weby, které mimo jiné dokonce nabízeli zdarma prémium účty, čímž podporovali lidi v setrvání doma, aby nikoho nenakazili.

Ale toto jsem se pouze doslechl, potvrdit to nemohu, protože takovéto neslušné stránky pochopitelně nenavštěvuji… :D

Mc Merkurion

… samo … a jdou s dobou, některá jsou v rouškách, respirátorech, dokonce i v maskách …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.