Karelcz

Umožňuje cestovní pojištění změnit nemocnici v případě potřeby?

Klasicky v chudší zemi mimo EU, když bude nehoda a dají mě do nejbližší nemocnice. No a to bude klasická zaostalá nemocnice. Tam to tak bohužel je. Je možné poté zařídit převoz do soukromé (které tam jsou a kvalitou jsou jako v EU) a uhradit náklady v té lepší nemocnici z pojištění?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Veškeré možnosti je nutné konzultovat s asistenční službou dané pojišťovny, která pokud vysloví souhlas, tak následně výkon i pojišťovna proplatí. Pokud bys cokoli dělal bez souhlasu asistenční služby, mohl bys nést více náklady ze své kapsy.