mosoj

Umíte zeměpis ?

http://www.ces­tovani.cz/zaba­va/mapa-evropy/

Nejlepší odpověď
kapka

Jen 58%, 22 správně a 16 špatně. Já bych po Evropě asi zabloudila.

Další odpovědi
Drap

Žádná sláva, ve škole bych se musel stydět

Damiana

Docela ostuda… Chce to přidat.

briketka10

taky málo 60% ty ruský státy, Albánie, Moldávie..
já jsem si ji zvětšila..

anonym

36= skóre 95%, zkonil jsem pobaltské a obtížně zaměřoval Maltu, v daném měřítku je tak prťavá, že vypadá skoro jak náhodný bod.

geoorg

kdysi kolovala mailem podobná aplikace – do obrysu Evropy se ale klikali přímo hlavní města. Nakonec to ukázalo součet celkové vzdálenosti, o kterou jste se spletli. To byla teprve sranda. Jinak tady mám 66% – ty malé státy ve východní Evropě se trefujou dost špatně ☹

Ella

82% nemohla jsem trefit východní státy u Chorvatska :D