gecco

Umíte zapojit patch panel?

Pouze na switch – ne tahání kabeláže, ne kripování (nedejbože instalaci) zásuvek…
Pokud ano, ´kolik´ byste si za jeho zapojení řekli??
Pro upřesnění – 24 port panel, 16 port switch…
😉
_____________­________
Tak mám další ´perličku´…
Dotyčný si za reinstal notesu z Recovery (bez zálohování dat či nějakých problémů) řekl o 5 litrů…
🙂
Tak to je asi jen nějaký divný týpek…

Nejlepší odpověď
jáára

myslíš šroubovací konektor?
To bych nedělal v takovým množství.
Si řekni 1500, třeba si to rozmyslej

Další odpovědi
led

gecco, je tržná ekonomika. Je to len otázka ponuky a dopytu, ber, alebo neber.
Tu nejde o samotnú mechanickú robotu, ale o hlboké znalosti získané náročným štúdiom, množstvom zneškodnených počítačov, elektroniky a panelov.
O mizerných 185.- € sa budeš hádať, veď to nie je ani minimálna mzda v Nemecku a z čoho má potom dotyčný žiť a ešte uživiť rodinu, keď vďaka takýmto cenám nemá kšefty? Há?
A načo si sa to pýtal? Ahá , ano umím zapojit patch panel, dokonca aj patchovať (pre neznalých prepojovací panel na káblové pripojenia). No, nebuď škrob, stačia mi len 2 pivká, cestovné a ubytovacie náklady hradí objednávateľ. Dohodnuté?
PS
Pre tých, ktorým by sa toto zdalo ako vybavovanie si kšeftov, alebo akási reklama, ale je pravda, že mnohí firmy aj íní kšeftári zneužívajú neznalosť zákazníkov na nadhodnotenie svojej ceny (napríklad moja cena 2 pivká sa zdá byť zadarmo, ale preplatené cestovné a ubytovacie náklady vytvoria tú istú cenu, ako pýtal dotyčný za zapojenie pár káblikov do zásuviek…
aká otázka – taká odpoveď

jpau

Podívej se, kolik stojí servis Mirronetu apod. End user support je pro domácí uživatele pěkná nálož, pokud si to nechají dělat od nějaké firmy… 5k za obnovu z recovery není nic nemožného, sám jsem se s tím párkrát setkal (přeformátování partiony a znovu nahrání dat na objemu 500 Gb cca 1500,– apod.).

gecco

Led – jasně, trhní ekonomika je jasná…
Mně zaráží, že si někdo je schopen říct o tak ´nehorázný´ peníz – a ještě se uživí…
😉
…"mizerných 185.- € "… – ale on to chtěl ne za měsíc práce, spíše (odhadem) tak za hodinku…
😉
_________________
Budeš-li mít cestu do Prahy, máš u mne ta dvě pivka… Rád tě potkám…
😉

gecco

Jááro, právěže obyčejný RJ45…
A ´von´ si zhruba o takovou částku řekl…
😉
Tak jsem kámošce sdělil, že si to může nacvakat sama – a nebo že jí to za pivko nacvakám já…
😉

jáára

Asi divnej týpek.

gecco

Jo jo – chtěl moc, dostal péerdé…
😉