Avatar uživatele
independent

Umíte zpaměti nějaké pasáže z Koránu?

mohlo by vám to zachránit život

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já umím jenom: nejlepší sex dle Koránu bývá jenom po ránu!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gestas

Umím šahádu. Nicméně svou křesťanskou víru bych nezapřel, ani pro záchranu života, neboť " kdo by chtěl svůj život zachránit, ztratí ho, ale kdo svůj život pro mě ztratí, zachrání si ho".(tedy to říkám teď, když sedím v teple u počítače).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ušel ventil

To jako že tě přepadnou přivandrovalci a ty se zachráníš recitováním Koránu?

Ale to bys musel těm přivandrovalcům odříkávat ten jejich Korán snad arabsky, aby ti rozuměli (ale ani to by nepomohlo), protože oni nebudou nikdy chtít se učit česky, a oni nás přijedou jen vyhladit, a to uplně.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Taky umím šahadu. Samozřejmě arabsky. Taky vím, jak se jmenovaly Mohamedovy ženy (samozřejmě ne všechny). Ale nenapadlo mne, že bych si tím měl zachraňovat život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, ale aj tu platí, rovnako ako v kresťanskej náuke: „Nevyslovuj meno Božie nadarmo!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

Už ho umím celý zpaměti a jen čekám kdy se mi to šikne. Myslíte, že by to mohlo někomu zachránit život? Já tedy moc ne. I když budete znát korán mohli by vám také pověsit na krk bombu a říct přesvěč nás bratře…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

Keplere to je dobré, lol

před 2233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
independent

Ano Gestas, já bych taky provokativně citoval Bibli (taky o říkám teď, když sedím v teple u počítače).

před 2233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek