independent

Umíte zpaměti nějaké pasáže z Koránu?

mohlo by vám to zachránit život

Nejlepší odpověď
Kepler

Já umím jenom: nejlepší sex dle Koránu bývá jenom po ránu!

Další odpovědi
Gestas

Umím šahádu. Nicméně svou křesťanskou víru bych nezapřel, ani pro záchranu života, neboť " kdo by chtěl svůj život zachránit, ztratí ho, ale kdo svůj život pro mě ztratí, zachrání si ho".(tedy to říkám teď, když sedím v teple u počítače).

Ušel ventil

To jako že tě přepadnou přivandrovalci a ty se zachráníš recitováním Koránu?

Ale to bys musel těm přivandrovalcům odříkávat ten jejich Korán snad arabsky, aby ti rozuměli (ale ani to by nepomohlo), protože oni nebudou nikdy chtít se učit česky, a oni nás přijedou jen vyhladit, a to uplně.

dubraro

Taky umím šahadu. Samozřejmě arabsky. Taky vím, jak se jmenovaly Mohamedovy ženy (samozřejmě ne všechny). Ale nenapadlo mne, že bych si tím měl zachraňovat život.

led

Ano, ale aj tu platí, rovnako ako v kresťanskej náuke: „Nevyslovuj meno Božie nadarmo!“

Smlouvyzdarm

Už ho umím celý zpaměti a jen čekám kdy se mi to šikne. Myslíte, že by to mohlo někomu zachránit život? Já tedy moc ne. I když budete znát korán mohli by vám také pověsit na krk bombu a říct přesvěč nás bratře…

independent

Keplere to je dobré, lol

independent

Ano Gestas, já bych taky provokativně citoval Bibli (taky o říkám teď, když sedím v teple u počítače).