fofbal

Umíte vysvětlit rozdíl mezi Ronaldem a Ronaldinem?

Myšleno herně.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Cristiano Ronaldo má hodně společného s třemi fotbalovými celebritami-Beckhamem, Figem a Ronaldem. Po Beckhamovi zdědil v Manchesteru dres s číslem 7 a post pravého záložníka, stejně jako on také dbá na svůj zjev. Podobně jako krajan Figo začínal ve Sportingu Lisabon a herním pojetím spoluhráče z reprezentace připomíná-od postranních čar podniká nebezpečné výpady k soupeřově brance, je skvěle technicky vybavený a umí nebezpečně odcentrovat.

Ronaldo de Assis Moreira (*21. března 1980, Porto Alegre, Brazílie), známější pod přezdívkou Ronaldinho je brazilský fotbalista, který v současnosti hraje za italský AC Milan
Není pochyb o tom, že když se míč dostane k Ronaldinhově noze, všichni očekávají a doufají, že se stane něco pozoruhodného. Ronaldinho, dvojnásobný držitel ocenění FIFA pro nejlepšího světového hráče roku, má jedinečný styl a charizma a v tomto ohledu se mu ve světě sportu vyrovná jen málokdo. V říjnu 2009 získal cenu GOLDEN FOOT 2009, mezinárodní ocenění udělované nejlepším světovým fotbalistům.

http://www.am­way.cz/cms/te­am_nutrilite/ro­naldinho

Zdroj: http://www.cris­tiano.estranky­.cz/clanky/zi­votopis.html