Rys95

Umíte udělat pletenou vánočku?

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Osobně ne, ale výtečnou vánočku umí babička, ale manželka se ji už začíná rovnat.

Další odpovědi
jáára

Na tom nic není. Umím.

Kepler

Kdysi jsem se o to pokusil, ale vypadalo to jako klubko hadů při sexuálních orgiích.

EKSOT123

Jo. Mám výborný recept po mámě. Na pletení nic není, jen se to musí pořádně prošpejlit, aby držela při pečení pěkná. Také přikrýt, aby nebyla osmahlá, atd.

aliendrone

Neumím, o Vánocích a zvláště o Silvestra jen pletu slova tlamou, když se blíží půlnoc. ;) :D :D

Dochy

Sice jsem to ještě nezkusil, ale určitě umím 😉

GM

Umím, pletu z 9 pramenů. Letos jsem zkusila ze 6, ale nějak jsem se do toho zamotala, takže jsem jí radši předělala postaru.

aliendrone

A ZASE ten Kepler… Cák je tak těžké to přirovnat třeba k (loni přepečlivě smotaným) vánočním svíčkám na stromeček? Úplně ignoruješ moji zdejší aktivitu/přítom­nost, to se dělá, takhle kazit MLÁDEŽ? STYĎ SE NEMRAVO! ;) :D :D

jáára

Mládež ať se jde proběhnout ven.

Rys95

Tady si člověk už zvykne na ledacos, Ali. Po Odpovědích.cz už mě na internetu nic nepřekvapí asi :D

aliendrone

Rys95>>> Uznávám, že zdejší webová příprava je dobrá, ale není nad reálnou životní praxi. To ti někdy hlava nepobere – ani kdybys byl Einstein! ;) :D :D

Rys95

Uf, ale je to tady fuška. :D Taková digitální vojna :D