Avatar uživatele
Rys95

Umíte udělat pletenou vánočku?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone, Malvína před 837 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Osobně ne, ale výtečnou vánočku umí babička, ale manželka se ji už začíná rovnat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Na tom nic není. Umím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Kdysi jsem se o to pokusil, ale vypadalo to jako klubko hadů při sexuálních orgiích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jo. Mám výborný recept po mámě. Na pletení nic není, jen se to musí pořádně prošpejlit, aby držela při pečení pěkná. Také přikrýt, aby nebyla osmahlá, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Neumím, o Vánocích a zvláště o Silvestra jen pletu slova tlamou, když se blíží půlnoc. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Sice jsem to ještě nezkusil, ale určitě umím 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Umím, pletu z 9 pramenů. Letos jsem zkusila ze 6, ale nějak jsem se do toho zamotala, takže jsem jí radši předělala postaru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

A ZASE ten Kepler… Cák je tak těžké to přirovnat třeba k (loni přepečlivě smotaným) vánočním svíčkám na stromeček? Úplně ignoruješ moji zdejší aktivitu/přítom­nost, to se dělá, takhle kazit MLÁDEŽ? STYĎ SE NEMRAVO! ;) :D :D

Avatar uživatele
jáára

Mládež ať se jde proběhnout ven.

Avatar uživatele
Rys95

Tady si člověk už zvykne na ledacos, Ali. Po Odpovědích.cz už mě na internetu nic nepřekvapí asi :D

Avatar uživatele
aliendrone

Rys95>>> Uznávám, že zdejší webová příprava je dobrá, ale není nad reálnou životní praxi. To ti někdy hlava nepobere – ani kdybys byl Einstein! ;) :D :D

Avatar uživatele
Rys95

Uf, ale je to tady fuška. :D Taková digitální vojna :D

Nový příspěvek