honza19hk

Umíte tu někdo s bagrem?

Pokud ano,na jakým jste dělali a co to bylo za práci.
Doplňuji:
Venkovane jen se pochlub,já se tím živím takže mě to nějak nerozhodí. Já dělám(v práci) na demoličáku CAT DEM100-výškový dosah 50m. A pak na CAT 336.Doma mám koláka CAT M318,pak CAT 320E,JCB4CX,UDS 214 a starýho hona.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano prosím, já ! Písek a jenom písek. http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/d/d7/D%C4%­9Btsk%C3%A9_hra%C4%8Dky,­_bagr.JPG

Další odpovědi
venkovan

Když ti napíši s jakým bagrem pracuji, tak si půjdeš převléknout spodní prádlo. Ale říci v dnešní době – pracuji s bagrem není nic moc. Kde jsou ty doby, kdy bagrista tahal lana, topič přihazoval uhlí do kotle a na holky místo troubení pískal píšťalou.
Doplňuji:
No určitě se budu chlubit. Těch bagrů je několik v republice a tím pádem bych se provalil.
Ale když nad tím uvažuji – není nad čínský bagr. Jedna lopata, dva provazy a tři dělníci + jeden dráb. Stavěli s tím i nějakou dlouhou zeď .

Conchus

Proč bych se nepochlubil, ve volejbalu baz bagru neobstojíš